Krohg, Per(1889-1965)
Ved kaien
Olje på mahogniplate
22x15,5
Signert nede t.v.: P. Krohg
På baksiden er platen utskåret med et barneansikt i profil. Påtegnet med tittel på fransk med blyant, på baksiden av platen: "Sur le quai".
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00