Normann, Adelsteen(1848-1918)
Rød robåt
Olje på lerret, oppklebet på plate
27x34
Signert nede t.v.: A Normann
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 16 000
27x34
Signert nede t.v.: A Normann
Vurdering