Grøstad, Terje(1925-2011)
Gardsvegen 1986
Fargetresnitt, lysmål
39x45
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1986
Nummerert nede t.v.: 114/175. Påtegnet nede t.v.: Tresnitt, samt påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 1 000
Tilslag NOK 1 600