Dørnberger, Karl(1864-1940)
På ski 1908
Olje på plate
50x40
Signert og datert nede t.v.: K Dørnberger. 1908.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 33 000
Olje på plate
50x40
Vurdering