Dahl, Hans(1849-1937)
Sommerflørt
Olje på lerret
62x86
Signert og påtegnet nede t.h.: Hans - Dahl. Berlin.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 46 000
Olje på lerret
62x86
Vurdering