Uchermann, Karl(1855-1940)
Engelsk setter med stokkand i munnen 1891
Olje på lerret
72x100
Signert og datert nede t.v.: Karl Uchermann 91.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 38 000
Olje på lerret
72x100
Vurdering