Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1956
Pastell på papir
51x68
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -56
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Pastell på papir
51x68
Vurdering