Nupen, Kjell(1955-2014)
Litografi
90x238
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Nummerert nede t.v.: 6/41. Diptyk
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 32 000
Litografi
90x238
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Vurdering
NOK 30 000–50 000