Selvportrett med sigar
Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 650x475 mm Motivet: 566x455 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1908-09
Woll 313.
Vurdering
NOK 300 000–350 000
Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00
Tilslag NOK 400 000