Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes, Grimstad 1962
Olje på lerret
51x62
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli. 62.
Kunstnerforbundet, Oslo 1963, kat.nr. 31.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 22 000