Johannessen, Jens(1934-)
Landskap 1960
Olje på lerret
30x34
Signert og datert nede t.h.: Jens 60
Kunstnerforbundet, Oslo 1961, kat.nr 24.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Olje på lerret
30x34
Vurdering