Sørensen, Henrik(1882-1962)
Eika ved Støa, Holmsbu 1949-50
Olje på plate
119x93
Signert og datert oppe t.v.: Henrik Sörensen 1949-50
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på plate
119x93
Vurdering