Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losskøyte på vei ut mot seilskute 1897
Olje på lerret
60x96
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 97.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
60x96
Vurdering