Hansen-Krone, Johanne Marie(1952-)
Komposisjon med figurer 1979
Olje på lerret
114x89
Signert og datert oppe t.h.: HHK 1979.
PROVENIENS: Georg Suttner.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Olje på lerret
114x89
PROVENIENS: Georg Suttner.
Vurdering