Nupen, Kjell(1955-2014)
Olje på skrivepapir
20,5x26,5
Signert nede t.h.: K. Nupen
Malt på et gammelt brevpapir med brev skrevet på fransk med vakker løkkeskrift, antagelig skrevet med sepia som er svakt falmet.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000