Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Oppstilling med krukker, karaffel og frukt 1924
Olje på lerret
70x73
Signert og datert nede t.h.: R. Th. 24.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 500–4 700EUR 3 200–4 300
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 56 000