Astrup, Nikolai(1880-1928)
Prestegården, Astrups barndomshjem
Gravert sinkplate
16,5x15,5-16
Signert i platen (speilvendt) nede t.v.: N Astrup
Samme motiv som "Prestegården", olje på lerret 101x88, fra før 1907, dep. Kode.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 700EUR 1 100–1 600
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000