Widerberg, Frans(1934-2017)
Litografi, lysmål
62,5x82,5
Signert nede t.v.: Frans
Nummerert nede t.h.: 83/85.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 700EUR 1 100–1 600
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Litografi, lysmål
62,5x82,5
Signert nede t.v.: Frans
Nummerert nede t.h.: 83/85.
Vurdering