Ekeland, Arne(1908-1994)
Fra Bøn
Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: A. Ekeland
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 700–7 000EUR 4 300–6 400
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 32 000
Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: A. Ekeland
Vurdering