Fjell, Kai(1907-1989)
Bølgen
Fargelitografi
Arket: 58x66,5 Lysmål: 50x57
Signert og datert nede t.h: Kai Fjell
Nummeret nede t.v: Nr. 316/350. Fra 1948.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 700–2 300EUR 1 600–2 100
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000