Johansen, Svein(1946-)
Vinterreise 1978
Olje på lerret
120x135
Signert og datert nede t.h.: Svein Jo - 78
Påtegnet på ombrettet lerretskant: "nr. 61". Signert på baksiden, på blindrammen: "Svein Johansen Haugerudvn. 16 Oslo 6".
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 700–7 000EUR 4 300–6 400
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000