Storstein, Aage(1900-1983)
Fra Holmsbu 1945
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Storstein -45
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 900–1 200EUR 900–1 100
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
38x46
Vurdering
LITTERATUR: Norsk kunstnerleksikon, Nkl.
Aage Storstein malte landskaper i Holmsbu, som det står i Nkl: Aage Storstein malte en lang rekke fargesterke landskaper, mange av dem fra Holmsbu.