Rian, Johs.(1891-1981)
Studie 1950
Olje på plate
40,5x33
Signert og datert nede t.v.: J Rian ca 1950
Påtegnet på lapp på baksiden av rammen: "Studie 18", også påtegnet: "Johs. Rian - Nr. 5 Studie".
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 700–7 000EUR 4 300–6 400
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000