Astrup, Nikolai(1880-1928)
Svaner
Lavering på tynt gulhvitt papir
10,5x12-12,5
Usignert
En sort og en hvit svane i en skjoldform. Utkast til Ex Libris?
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–800EUR 500–700
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00