Astrup, Nikolai(1880-1928)
Høst Plukke epler Ex Libris
Blyant og lavering på tynt gulhvitt papir
15x10,2
Usignert
Påtegnet i versaler nede på arket: EX LIBRIS
Arket er brettet på høyre kant, på denne innbretten er påtegnet: "Kari Astrup Væve Mönster?".
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 900–1 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000