Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Serigrafi
Arket: 75x69 Lysmål: 68,5x62
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Nummerert nede t.v.: 27/90.
Proveniens:
IBM (International Business Machines).
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 100
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 20 500