Engblomster 1969
Olje på lerret
62x67
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 69.
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "13. Fleurs des champs. 62x66 cm. Weidemann 1969.".
Galerie Ariel, 140, Boul. Haussmann, Paris 8e, 5744, med tittel på fransk: "Fleurs des champs".
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 100–8 600EUR 5 300–7 400
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 98 000