Komposisjon 1967
Olje på lerret
41x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 67.
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Finn. Påtegnet på baksiden av lerretet: "Til Finn - med takk for ditt vakkre (sic) arbeide i Steinkjer kirke. vennen Jakob."
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 700EUR 2 100–3 200
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000