Astrup, Nikolai(1880-1928)
Blåveis Slutnings-vignett
Penn på tynt gulhvitt papir
13,3x12,4
Usignert
Påtegnet med penn på verso: "Kari" og "Væve".
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 400–500EUR 300–400
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000