Ransve, Bjørn(1944-)
Uten tittel
Olje på lerret
70x190
Signert og datert på verso: Bjørn Ransve 2012
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 500–18 800EUR 11 100–16 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000
Olje på lerret
70x190
Vurdering