Krohg, Per(1889-1965)
Perlehandleren 1928
Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1928
Påtegnet: "Til Ragnhild 1955 Per Krohg" på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 1999 kl 18:00
Tilslag NOK 200 000
Olje på lerret
81x65
Vurdering