Dahl, Hans(1849-1937)
Grisen er løs
Olje på lerret
81x147
Signert nede t.v.: Hans-Dahl. Berlin.
Påtegnet med tittel på baksiden samt: Scene von Norwegen.
Vurdering
Auksjonert mandag 22. november 1999 kl 18:00
Tilslag NOK 390 000
Olje på lerret
81x147
Vurdering