Wentzel, Gustav(1859-1927)
I musikktimen 1881
Olje på lerret
62x78
Signert og datert nede t.h.: N Gustav Wentzel 1881
Kristiania Kunstforening 1881.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 4. april 1995 kl 18:00
Olje på lerret
62x78
Vurdering