Skredsvig, Christian(1854-1924)
Landskap med kuer 1880
Olje på lerret
72x116
Signert og datert nede t.h.: Chr. Skredsvig. Paris 80.
Reed Thomsen 69. FSS73.
Kunstnernes Hus, Oslo 1954, ikke i katalog.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 4. april 1995 kl 18:00