Strømme, Olav(1909-1978)
Fiskere
Olje på plate
50x70
Signert og datert nede t.h.: Olav Strømme -41.
Platen bemalt på baksiden med kvinne, hest og vogn.
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 300–8 800EUR 5 600–7 800
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000