Kjær, Anders(1940-)
Vinternatt
Olje på lerret
65x100
Signert nede t.h.: Kjær
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ""Vinternatt" Anders Kjær 1997".
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 500EUR 3 900–5 800
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Tilslag NOK 56 000