Ekeland, Arne(1908-1994)
Ved jernbane
Olje på lerret
90x70
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på verso.
Kunstnernes Hus, Oslo 1963, kat.nr. 34.
Vurdering
NOK 50 000–60 000USD 5 400–6 500EUR 4 900–5 800
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Tilslag NOK 50 000