Krutthorn 1631
Kuhorn
L: 23 cm.
Signert: Staale Grunesøn Datert: 1631
Bildeskåret med figurmotiver. Tidlig type med figurene i ring rundt hornet.
Vurdering
NOK 50 000–60 000USD 5 400–6 400EUR 5 000–6 000
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00