Nupen, Kjell(1955-2014)
Krukke: Om å kysse en sommerfugl 1994
Høybrent stengods
H: 138 cm
Signert og datert på siden oppe: Kj Nupen 94
Produsert ved Tommerup Keramiske Værksted i Danmark.
Vurdering
NOK 120 000–150 000USD 12 900–16 100EUR 11 900–14 900
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000