Rian, Johs.(1891-1981)
Et møte i rommet 1980

Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.v.: J. Rian 80

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "J Rian 10-19 april 1980 "Et möte i Rommet"".

Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 10 700–16 100EUR 10 000–14 900

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 90 000