Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Sørumspike 1949
Blandingsteknikk på papir
Arket: 32x42
Signert og datert nede t.v.: Espolin Johnson 1949
Illustrasjon til fortellingen «Betty vil ha klar beskjed» av Hans Hergin i Arbeidermagasinet ("Magasinet For Alle") nr. 25-26 1950.
Vurdering
NOK 40 000–50 000USD 4 300–5 400EUR 4 000–5 000
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000