Aulie, Reidar(1904-1977)
Nattkneipe 1928
Olje på lerret
55x81
Signert og datert nede t.h.: Reidar Aulie 28
Signert og påtegnet med tittel antagelig av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Reidar Aulie Natkneipe".
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 3 000–4 000
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000