Melgaard, Bjarne(1967-)
Uten tittel (Dog suking) 1997
Blandingsteknikk
Arket: 47x65
Signert og datert nede t.h.: Melgaard 97
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 3 000–4 000
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Blandingsteknikk
Arket: 47x65
Vurdering