Diriks, Edvard(1855-1930)
Fra Paris 1883
Olje på lerret
38x58
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Diriks. Paris 1883.
Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 2 900–4 900EUR 2 700–4 500
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Tilslag NOK 39 000
Olje på lerret
38x58
Vurdering