Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Diriks, Edvard(1855-1930)
Fra Paris 1883

Olje på lerret
38x58
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Diriks. Paris 1883.

Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 2 900–4 900EUR 2 700–4 500

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Tilslag NOK 39 000