Berg, Gunnar(1863-1893)
Fembøring i storm
Olje på lerret, oppklebet på plate
24x38
Signert nede t.v.: Gunnar Berg
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 70 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 58 000
24x38
Vurdering
NOK 70 000