Mønsted, Peder(1859-1941)
UTGÅR Langseth ved Lillehammer 1919
Olje på lerret
65x101
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: P Mønsted. Langseth. 1919.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Dansk maler.
Malernes udstilling, kat.nr. 2197.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00