Munthe, Ludvig(1841-1896)
Kvinner og mann på landevei ved landsby
Olje på lerret
67x100
Signert nede t.v.: L Munthe.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 64 000
Olje på lerret
67x100
Signert nede t.v.: L Munthe.
Vurdering