Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap med folkeliv 1880
Olje på lerret
63x97
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen. Df 1880-
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Olje på lerret
63x97
Vurdering