Gundersen, Helene(1858-1934)
Oppstilling med epler og potpourrikrukke
Olje på lerret
55x70
Signert nede t.v.: H Gundersen
Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Æbler.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000