Grønneberg, Hulda(1844-1924)
Kølnerdomen 1889
Olje på lerret, oppklebet på plate
28x41
Signert nede t.h.: Hulda Grønneberg
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Köln 9. Fbr. 89.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000